עבודות מגניבות בסינגפור

יותר ויותר ישראלים המחפשים יעד אטרקטיבי לטיול המשולב בעבודה, מגלים כי סינגפור מציעה הרפתקה שאין שנייה לה – עבודה במדינה טרופית, בעלת סגנון חיים ייחודי ושונה במאוד מזה שאנחנו הישראלים מורגלים אליו, בתנאים משופרים ובסביבה נעימה במיוחד. מה אפשר לעשות בסינגפור? ולמה דווקא שם? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

סינגפור – אי האפשרויות הבלתי מוגבלות

סינגפור היא אי לא גדול (716 קמ"ר – לצרכי השוואה, המדינה הקטנה שלנו היא בגודל מעל 20,000 קמ"ר. העיר ניו יורק שבארה"ב היא בגודל 1,214 קמ"ר – גדולה יותר מכל מדינת סינגפור), בו מתגוררים כארבעה וחצי מיליון תושבים. המדינה מאכלסת תושבים מהגרים בערב רב של תרבויות ועדות, כאשר הבולטים שבהם הם הודים, סיקים, מלאים, וסינים. מרבים התושבים חיים בנוחות כלכלית וסינגפור נחשבת אחת מבירות העסקים והשפע בעולם.

סינגפור מצטיינת לא רק בתחומי הכלכלה, היא מצטיינת גם בתרבות. עם שלל חוקים נוקשים שבארץ לא היו עוברים (כמו למשל קנס של 1,000 דולרים סינגפורים על יריקה של מסטיק ברחוב), ניתן למצוא בסינגפור קהל שקט, נינוח, נימוסי ותרבותי, שנעים להימצא בחברתו.

עוד בסינגפור, האי הטרופי הייחודי, תמצאו שפע של אתרים לביקור, אתרי טבע, מקומות בילוי, חופים טרופים עוצרי נשימה, אפשרויות טיול ותיור – והכל במרחק של עד ארבע שעות נסיעה.

אילו עבודות מגניבות אפשר למצוא בסינגפור?

סינגפור היא אחת המדינות השופעות בעולם, ומיליוני אנשי עסקים נוהרים אליה מדי שנה. לכן, סינגפור היא אטרקציה עבור אנשי עסקים מתחילים, גם אם הם מצליחים להשתלב במשרות מנהלתיות זוטרות בחברות בסינגפור או אפילו סתם מגיעים לשם בעבודה זמנית על מנת לחפש הזדמנויות "להשתחל" אל עולם העסקים השוקק שם – אין ספק שסינגפור יכולה להציע הצעות עבודה אטרקטיביות במיוחד למי שיודע ואוהב לעשות עסקים.

עוד ניתן למצוא עבודות שיאפשרו בילוי וזמן חופשי רב במדינה, ביניהן כמובן עבודה בעגלות בסינגפור (עבודה פופולארית מאוד, הן בשל הנוחות שהיא מספקת לעובדים שבה והן בשל ההצלחה של מוכרי העגלות במכירות בסינגפור), וגם באבטחה, בשמרטפות או בשמירה קבועה על ילדים (אופר, או Nanny), במלצרות ובשירות, ועוד. ניתן למצוא בסינגפור עבודות זמניות אולם אשרות עבודה יתקבלו רק עבור מעוניינים אשר יש ברשותם לכל הפחות תעודה המציינת כי הם סיימו שתים עשרה שנות לימוד (בלי תעודה כזו בקשתכם תיפסל על הסף), כאשר כל תעודה, דיפלומה או תואר אקדמי יגדיל משמעותית את סיכוייכם להתקבל לעבודה בשוק המקומי ולהשתלב במארג העסקי בו.

טיפ חשוב למציאת עבודה בסינגפור

אם אתם מתכוונים למצוא עבודה במכירות, או אם אתם אקדמאים, תוכלו לזהות עבודות אפשריות ואפילו לבחור אחת ולהתקבל כבר בארץ. אחרת, מומלץ להתחיל את תהליך הוצאת אשרת העבודה עוד בטרם תרכשו כרטיס טיסה. מומלץ לברר אודות משרות אפשריות, תהליכי קבלה אליהן ומסמכים נדרשים על מנת להתקבל אליהן מבעוד מועד.