עבודה לצעירים בסינגפור

סינגפור נחשבת לאחד היעדים החמים לעבודה עבור צעירים ישראלים שזה עתה השתחררו מהצבא ולצעירים המעוניינים לחסוך כסף במהירות לטיול, ללימודים ולכל מטרה אחרת. סינגפור ידועה כמדינה מתקדמת עם כלכלה יציבה ויש בה עשרות קניונים עצומים בגודלם עם תנועה ערה של מקומיים, תיירים ואנשי עסקים. כמות התיירים שמגיעים מדי שנה לסינגפור הינה עצומה וגם אנשי עסקים רבים מרחבי העולם מגיעים לסינגפור בגלל מרכזי הסחר במדינה ובגלל חברות הספנות הרבות אשר ממוקמות על האי. בין העבודות הפופולאריות ביותר לצעירים כיום ניתן למנות עבודה בסינגפור במכירות בעגלות, תחום שרק הולך ומתפתח במדינה ומאפשר להרוויח שכר גבוה בזכות התנועה הערה במרכזי הקניות המפוארים והמרהיבים שבאי. עבודות נוספות לצעירים בסינגפור הן עבודות בתחום האבטחה, טיפול בילדים (אופר) ועוד.

סינגפור על קצה המזלג…

סינגפור היא ארכיפלג קטן המורכב מאי מרכזי גדול ועשרות איים קטנים בסמוך. בסינגפור נמצא הנמל הימי הגדול ביותר בעולם והמדינה מהווה מרכז סחר עולמי ומרכז עסקים מפותח ומוביל המושך אליו חברות בינלאומיות ואנשי עסקים מכל העולם. בגלל הכלכלה המפותחת והיציבה הוקמו לאורך השנים עשרות קניונים ענקיים עם חנויות מותגים וחנויות יוקרה רבות. לכן, אין זה פלא כי סינגפור זכתה גם לכינוי מנהטן של אסיה והמזרח הרחוק. כדאי לדעת כי מזג האוויר בסינגפור הוא טרופי ולכן לא רק אנשי עסקים מגיעים לפקוד את המדינה אלא גם מיליוני תיירים.

בסינגפור יש שילוב מרתק בין חדש וישן והמקומיים גאים במסורת התרבותית העשירה והעתיקה שלהם. הנופים במדינה קסומים וביום החופש מהעבודה ניתן לשוטט בשווקים אתניים, בשמורות טבע, לשהות בחופים יפים ולטייל במקדשים הרבים.

הוצאת ויזת עבודה בסינגפור

עבודה בסינגפור דורשת אישור עבודה, זאת כמובן על פי החוק המקומי, אך אם יש לכם דרכון אירופאי או דרכון אמריקאי תוכלו להוציא יחסית בנקל אישור עבודה, וכך לא תחששו מעבודה לא חוקית וממפגש לא נעים עם רשויות האכיפה במדינה.

החוק הסינגפורי מאפשר לחברות רשומות במדינה להנפיק ויזת עבודה בסינגפור עבור העובדים, לכן כדאי לברר מראש האם החברה מנפיקה לכם ויזת עבודה, תהליך האורך כשבועיים בלבד. אישור העבודה תקף לחצי שנה ויש אפשרות להאריך אותו עד שנתיים, יתרון משמעותי בהשוואה למדינות אחרות, אך יש לזכור כי רק חברה חוקית הרשומה בסינגפור יכולה להנפיק עבורכם ויזת עבודה.

עבודות לצעירים בסינגפור

רוב העבודות לצעירים בסינגפור הן במכירות בעגלות המוצבות באזורי המסחר ובמיוחד בקניונים הגדולים. כדאי לדעת כי רוב התושבים המקומיים מדברים אנגלית וכך גם אנשי העסקים הרבים אשר גרים ועובדים במדינה או מגיעים לרגל עסקיהם. לכן, קל לצעירים למכור את המוצרים השונים, ביניהם מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מים המלח. ניתן להתחיל עבודה במכירות גם ללא ידע מוקדם ורוב החברות מעניקות הכשרה מקומית, חלקן עושות זאת כבר בישראל. העבודה נעשית במתכונת של 8-9 שעות עבודה ביום, בהתאם לשעות הפעילות והפתיחה של הקניונים. צעירים שעובדים בסינגפור נהנים מתנאי מחייה מעולים, מעבודה נוחה ומאפשרות להרוויח היטב סכומים עליהם ניתן רק לחלום בישראל.