עבודה בעגלות בסינגפור

סינגפור היא מדינה ייחודית, המציעה הרפתקה אמיתית, שונה ומרטיטת חושים, של מגורים במדינה טרופית בעלת סגנון חיים שונה באופן קיצוני מזה הנהוג פה אצלנו. עבודה בעגלות בסינגפור כנראה שאפשר לזקוף לזכות היזמים הישראלים הצעירים – כיום, ישנן מספר חברות ישראליות המציעות עבודות בסינגפור בעגלות. איך מוצאים עבודה בסינגפור בעגלות, מה מוכרים שם ואיך זה לחיות בסינגפור? על זאת ועוד, במאמר שלפניכם.

למה דווקא סינגפור?

אם כבר החלטתם שעבודה בעגלות יכולה להתאים לכם, זה כנראה אומר שיש לכם ניסיון בשיווק, במכירת מוצרים ובתקשורת עם אנשים, שקל לכם "לשבור את הקרח" ולייצר שיחה ושאתם מאמינים שתוכלו למכור מוצרים גם לזרים שאת תרבותם אתם עדיין לא מכירים. כל אלה, מאפשרים לכם ככל הנראה לבחור עבודה בתחומי המכירות והעגלות בחו"ל, במגוון רב ונרחב של מדינות. הבחירה בסינגפור דווקא היא בחירה מעניינת, בשל מאפייניה הייחודיים, כמוהם לא תמצאו באף מדינה אחרת. הנה כמה נתונים מעניינים על סינגפור, לידיעת השוקלים לעבור לעבוד שם:

  • סינגפור היא אי טרופי לא גדול אבל יפהפה, משופע בחופים מן היפים בעולם.
  • אוכלוסיית סינגפור מונה כ-4.5 מיליון תושבים, מהם סינים, הודים, אירופאים, מלזים, ואחרים.
  • כ-60,000 מתושבי סינגפור מיליונרים. מעל 75% מתושבי סינגפור הם עשירים. החיים בסינגפור הם בדרך כלל נוחים מבחינה כלכלית.
  • מיליוני אנשי עסקים מכל העולם מגיעים בכל שנה לסינגפור לצרכי עסקים. סינגפור מהווה מקום מפגש עסקי, בו ניתן להכיר וליצור קשרים עסקיים עם "תותחים" מכל רחבי העולם.
  • התרבות בסינגפור מבוססת על ערכיות, ואין הרבה עבריינים. העונשים על ביצוע עבירות על החוק בסינגפור הם קשים (לדוגמה – מי שצורך סמים קשים עונשו מוות בירייה). לכן מרבית הסינגפורים הם שומרי חוק, תרבותיים ואכפתיים.

מה מוכרים בעגלות בסינגפור?

המוצרים הנמכרים בעגלות בסינגפור הם ציורים ורפרודוקציות, מוצרי קוסמטיקה ומוצרי ים המלח, גאדג'טים לסמארטפונים ולמחשבים ועוד. המוצרים, כמובן, מסופקים מטעם המעסיק שלכם, כמו גם העגלה עצמה. בחלק מן ההסכמים לעבודה משותפת תתוגמלו לפי שעות העבודה שלכם ובחלק אחר של ההסכמים השכר יהיה מורכב מסכום בסיסי שיגלם את מספר השעות ועוד תוספת שמשתנה על פי כמות המכירות שלכם.

איך מוצאים עבודה בעגלות בסינגפור?

חברות ישראליות רבות מחפשות עובדים מתאימים למכירות בעגלות בסינגפור. את העבודה יש למצוא, ואליה יש להתקבל, טרם הטיסה לסינגפור. מרבית העבודות בעגלות המוצעות לישראלים בסינגפור כוללות את כל מה שצריך על מנת לחיות שם, כולל דירה (בדרך כלל עם שותפים), שכר, ועוד. על מנת להשיג ראיון עבודה וללמוד עוד על העבודה בעגלות בחברות הישראליות השונות, כדאי לפנות לחברות השמה ולחפש עבודה באתרי דרושים בחו"ל, בהם מתפרסמות הצעות עבודה בעגלות בסינגפור, ולהתעניין בנוגע לתנאי העבודה הספציפיים.