עבודה בסינגפור לא עגלות

סינגפור היא אחת המדינות היפות והמעניינות בעולם. עם מזג אוויר טרופי וחופים משגעים, אוכלוסיה מגוונת ורב תרבותית, אזורי בילוי, אטרקציות ואוצרות טבע מרהיבים, אנשי עסקים מכל העולם שנחמד ליצור איתם קשרים, ותרבות ייחודית הנבנית על ערכים ואכפתיות – סינגפור היא אולי מהמיוחדות במדינות בהן תוכלו למצוא עבודה בחו"ל.

אם אתם לא אנשי מכירות ואתם דווקא מחפשים אלטרנטיבה אחרת, שהיא לא עבודה בעגלות, תוכלו להשיג עבודה בסינגפור לא עגלות במגוון אפשרויות נוספות. עם זאת, חשוב לומר מראש, כי עבודה בעגלות בסינגפור היא מהנוחות והמפנקות שתוכלו למצוא, עם דאגה מקיפה הן לכל אשרות הכניסה שתצטרכו, והן להוצאות המחיה שלכם ובסביבה שתאפשר לכם לשלב הנאה עם עבודה.

אילו עבודות נוספות תוכלו למצוא בסינגפור שהן לא עבודות מכירות או עגלות? וכיצד מוצאים אותן? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

הצעות עבודה זמניות לא בעגלות בסינגפור

זה נכון שרוב הצעות העבודה אשר מתפרסמים בלוחות הדרושים בחו"ל הן משרות של עבודה במכירות, ועבודה בעגלות בפרט. יחד עם זאת, ישנן גם הצעות עבודה בחו"ל לא בעגלות או מכירות, ומדי פעם מתפרסמות משרות שהן לא בעגלות בסינגפור. אלו יכולות להתאים למי שמעוניין לעבוד בסינגפור, אבל לא לעמוד בדוכן בתוך קניון מסוגר ולמכור מוצרים שונים לעוברים ושבים.

הצעות עבודה לא בעגלות בסינגפור שניתן למצוא הן למשל עבודה של טיפול בילדים (מיועדת לנשים צעירות), עבודה באבטחת אישים או מוסדות ועבודות שונות מטעם הקהילה היהודית או הישראלית במדינה.

עבודות בסינגפור לאקדמאים

מחפשים עבודה בסינגפור לטווח ארוך יותר ואתם בעלי תואר אקדמאי? תואר אקדמי במקצועות רלוונטיים שהם פופולאריים בסינגפור, יאפשר למחפש העבודה הישראלי מגוון אפשרויות שעליו לזהות מבעוד מועד.

עבודה בסינגפור לאקדמאים תוכלו למצוא בלוחות הדרושים בחו"ל, ובמידה ותמצאו מעביד שיסכים לערוב לכם ולאפשר לכם כניסה למדינה על סמך העבודה שהוא מציע לכם – תוכלו להשיג אשרת עבודה בדרך כלל ביתר קלות. חשוב לזכור כי בעת חיפוש עבודה באופן עצמאי לא תמיד תוכלו לקחת בחשבון מראש מרכיבים שונים שיאפשרו לכם הרפתקה מושלמת, כמו למשל מציאת עבודה באזור שיהיה לכם קל או נעים להתגורר בו, מציאת עבודה בזמנים שיאפשרו לכם לטייל, לראות ולחוות את הארץ הקטנה והמרהיבה שבה בחרתם לגור לעת עתה, וכדומה.

אישור עבודה בסינגפור

על מנת להוציא אשרת עבודה בסינגפור עליכם להצטייד בדרכון, תעודות לתארים במידה ויש, בדיקות רפואיות, וכ-1,500 דולרים סינגפורים (בתוספת כ-1,000 דולרים שישמשו כעירבון כל זמן שאשרת העבודה שלכם בתוקף). חלק מן התהליך ניתן לבצע כשאתם כבר שם, לאחר קבלת אשרת שהייה. אשרת העבודה שלכם תהיה תקפה לשנה וניתן להאריך אותה לעוד שנתיים. לאחר קבלת האשרה תוכלו לעסוק בכל תחום על פי בחירתכם – אופר או טיפול בילדים, מכירות בחנויות מקומיות, אדמיניסטרציה, וכיוצא באלה כיד הדמיון הטובה עליכם.

לסיכום

סינגפור מסתמנת כאחד היעדים האהובים על ישראלים הרפתקנים במיוחד, שמוכנים להתנסות בחוית חיים שונה לגמרי. סינגפור מציעה אפשרויות עבודה, בעיקר למלומדים שבינינו, כמעט ללא הגבלה. תהליך הוצאת אשרת העבודה קל יחסית כאשר אתם מצליחים למצוא עבודה והמעביד שלכם מוכן לסייע, אולם הוא אפשרי גם אם אתם בוחרים להיכנס לתהליך המעבר ללא עבודה מבעוד מועד.