עבודה באבטחה בסינגפור

צעירים ישראלים שסיימו שירות קרבי יכולים למצוא מגוון עבודות אבטחה בסינגפור. כדי לאתר עבודות בתחום האבטחה מומלץ לפנות לחברה מובילה שמגייסת עובדים ומציעה משרה מאתגרת ומכניסה. כדאי לדעת כי החוק המקומי בסינגפור דורש אישורי עבודה ויש לברר נקודה זו מראש. חברה מקומית הרשומה כחוק בסינגפור רשאית להנפיק ויזת עבודה, תהליך שניתן להתחיל כבר מישראל והוא אורך כשבועיים בלבד. יש לשלוח עותק של הפספורט, אישורי לימודים ומסמכים נוספים לפי דרישה לחברה, וזו תפעל על מנת להנפיק ויזת עבודה חוקית. את הויזה ניתן להאריך על ידי החברה בה מתחילים לעבוד עד לתקופה של שנתיים.

עבודה מאתגרת ונוחה

שיעורי הפשע בסינגפור יחסית נמוכים, אך עדיין יש דרישה גבוהה לצעירים ישראלים בעלי רקע פיקודי, חיילים קרביים וקצינים. ניתן להשתלב בעבודה מאתגרת באבטחת קניונים ומתקנים שונים, לרבות מתקנים ימיים של חברות גדולות, מתקני נמל, מתקנים יבשתיים כמו שגרירויות, עסקים ובתים פרטיים, וכן אבטחה אישית של חברות ואנשי עסקים. רוב העבודה נעשית בצוותים ויש לעבור הכשרה בת כמה ימים. מאבטחים יכולים להתקדם עם הזמן בחברה בה הם עובדים לתפקידי ניהול צוותי אבטחה ולתפקידים נוספים.

אבטחה בספינות נופש יוקרתיות

בסינגפור נמצא הנמל הימי הגדול בעולם וממנו מפליגות אניות נופש יוקרתיות רבות לאורך כל השנה, וזאת תודות למזג האוויר הנוח במדינה. יש דרישה למאבטחים בספינות הנופש, עבודה נוחה ששכרה בצדה. במהלך העבודה יש להשתלב בצוותים לאחר שעוברים הכשרה מקצועית לאבטחה ימית בהתאמה לאבטחת ספינות נופש. על המאבטחים לנהוג באיפוק בזמן העבודה, להתייחס באדיבות לנופשים, רובם תיירים עשירים מאירופה וארה"ב, ובכל מקרה של בעיות משמעת, גניבות ואלימות בספינת הנופש יש לטפל בבעיה בהתאם להנחיות חברת התיירות.

תנאים מעולים

חברות האבטחה המקומיות וחברות אבטחה בבעלות ישראלים מציעות לצעירים מישראל תנאים נוחים הכוללים מגורים בדירות נוחות במיקומים טובים, לעיתים בעלות סמלית, לעיתים ללא עלות כלל, כך שניתן לחסוך את כל המשכורת. כמו כן, זוכים לכלכלה מלאה במהלך העבודה, כלומר ארוחות מסובסדות ומקבלים בגדים של חברת האבטחה וכל ציוד אחר הנדרש לעובדים לצורך עבודתם. עובדי אבטחה בספינות הנופש היוקרתיות זוכים לכלכלה מלאה במהלך השייט, כולל מגורים וארוחות, לתנאים סוציאליים כמו ימי מנוחה וחופשים בתשלום ועוד. יש חברות המציעות למאבטחים בספינות הנופש גם דירת מגורים נעימה בעיר.

חיפוש עבודה באבטחה

כדי למצוא עבודות אבטחה בסינגפור יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בעבודות בחו"ל. חברה מקצועית מגייסת כל הזמן עובדים חדשים מישראל ומציעה תנאים נוחים וסיוע לאורך כל התקופה. חשוב לפנות לחברה מקצועית הרשומה בסינגפור כחוק וזו תנפיק ויזת עבודה ותסייע לצעיר למצוא עבודת אבטחה המתאימה לכישוריו ולדרישותיו. כדאי לבדוק מספר אפשרויות תעסוקה בתחום העבודה כי התנאים משתנים בין החברות ויש לברר פרטים רבים ככל הניתן אודות החברה והמשרה המוצעת.