מסעדות בסינגפור

אוכל זה דבר משתנה בין תרבויות שונות. סינגפור היא מדינה מאוד פלורליסטית ורב תרבותית, כך שבמהלך עבודה בסינגפור אתם תחשפו למגוון סוגים של מאכלים, מאזורים שונים בעולם, אוכל סיני ואסיאתי, איטלקי, ערבי וגם אוכל כשר.

המסעדות בסינגפור איכותיות מאוד ומקפידות על טריות חומרי הגלם ועל איכות המזון. אניני הטעם וחובבי הקולינריה ימצאו לא מעט מסעדות גורמה משובחות ויוקרתיות, לצד מסעדות קטנות ביתיות ומקסימות, שווקי אוכל, ודוכני רחוב עם אוכל אסייאתי שישאיר לכם טעם על האצבעות.

מה אוכלים איפה

חובבי אוכל סיני? תאילנדי? הודי? או אולי איטלקי? בסינגפור תמצאו הכל מהכל, ותוכלו למצוא בקלות מסעדה בסגנון האהוב עליכם. במרכזי הקניות ממוקמות מסעדות שנחשבות ליוקרתיות יותר. למשל, מסעדות צרפתיות, איטלקיות, יפניות, מרוקאיות או כל מטבח גורמה אחר. ברבעים אפשר למצוא מסעדות עממיות או כאלו שמגישות אוכל עממי מסורתי יותר. כלומר, דוכני רחוב בהם מוכרים אוכל חריף שמזכיר את האוכל התאילנדי, המלזי והסיני. מי שמחפש מסעדות בסינגפור שמגישות מנות נטולות בשר יכול להגיע לרובע ההודי ולמצוא מנות צמחוניות עמוסות קטניות, דגנים, פירות וירקות, ויש גם רובע ערבי עם אוכל מצוין ומסעדות למכביר. יש לציין כי בדוכנים הקטנים ובמסעדות הזולות אפשר לאכול מהרצפה (אם כי לא מומלץ) שכן, מסעדות בסינגפור נחשבות נקיות להפליא, ולצד כל מקום בו נמכר מזון אפשר למצוא אות מ-A עד C שמציינת את דרגת ההיגיינה של המקום.

המלצות על מסעדות

המסעדות בסינגפור נחשבות משובחות בכל קנה מידה, ובדומה לטרנדים העולמיים אפשר למצוא לא רק מטבח מסורתי אלא הרבה מסעדות שמציעות מנות פיוז'ן. דהיינו, שילוב של טעמים וחומרים ממטבחים שונים. אם אתם מחפשים מסעדות כשרות במהלך עבודה בסינגפור מומלץ לנסות את Awalfi ברח' ווטרלו 24 שמגישה אוכל מגוון, לאו דווקא יהודי או ישראלי. מי שמחפש את המסעדה הכי יקרה בסינגפור, שילך לסנטוסה, אי מלאכותי כמובן, שכולל עוד שפע אטרקציות. מסעדות המציעות אוכל מערבי יש לא מעט, ביניהן ניתן למנות את ספיצה שמוכרת פיצה ואוכל איטלקי, ונמצאת ברח' ג'אלאן קאיו 269, רשת בראדטוק לקינוחים מערביים, Bobby's Taproom לחובבי הגריל ועוד. לא מעט מדריכי אוכל מציעים המלצות גולשים ומנועי חיפוש שמאפשרים לכל אחד לחפש לפי מחיר, מיקום וסוג אוכל ולמצוא מסעדה בסינגפור לפי טעמו.