טיסות לסינגפור דרך ירדן

צעירים ישראלים רבים מחפשים עבודה בסינגפור בעגלות, באבטחה ובתחומים נוספים. סינגפור לא נחשבה בעבר ליעד תיירותי מרכזי בקרב הישראלים ורק בשנים האחרונות גוברת תנועת המטיילים לסינגפור שידועה בשמורות הטבע הנפלאות, בקניונים העצומים ובאטרקציות הרבות הנוספות. יש מטיילים העוצרים לכמה שעות בסינגפור בטיסות קונקשן הממשיכות לאוסטרליה וליעדים אחרים. כדי להגיע לסינגפור ניתן לרכוש טיסות עם נחיתת ביניים באירופה אך כדי להוזיל עלויות, רבים, במיוחד הצעירים, מעדיפים טיסות לסינגפור דרך ירדן.

טיסות סדירות מעמאן לסינגפור

כדאי לדעת כי פעמיים ביום יוצאות טיסות סדירות משדה התעופה בבירת ירדן, עמאן, לסינגפור. כדי להגיע לעמאן ניתן לקחת טיסה קצרה, לרוב יש שתי טיסות היוצאות לעמאן מישראל, טיסת בוקר וטיסת ערב. חשוב לציין כי ישראלים רבים נוהגים לטוס עם חברת התעופה הירדנית – רויאל ג'ורדניאן, חברה ידועה ומוכרת, אשר זוכה לביקוש רב בקרב הישראלים בגלל מחיריה הזולים ליעדים שונים במזרח, לרבות סינגפור. הטיסות לסינגפור דרך ירדן מתמלאות במהירות לכן חשוב להקדים ולהזמין כרטיסי טיסה מראש. חשוב לדעת כי סינגפור מהווה מרכז עולמי גדול למסחר וכלכלה לכן אנשי עסקים רבים מישראל, מירדן ומכל קצוות תבל מגיעים לאי לטובת העסקים שלהם.

הזמנה מראש של כרטיס הטיסה

אם אתם מתכוונים לטייל בסינגפור, לבקר חברים או קרובי משפחה שמתגוררים על האי או במידה ואתם צעירים העומדים להתחיל לעבוד בסינגפור, כדאי להזמין את הטיסות לסינגפור דרך ירדן כמה שיותר מוקדם, כדי להוזיל עלויות. מחירי הטיסות מירדן לסינגפור משתנים בהתאם למספר המושבים שנותר, לכן הזמנה מוקדמת חוסכת עלויות גבוהות. המטוס נוחת בשדה התעופה הבינלאומי צ'אנגי, אחד משדות התעופה העמוסים בעולם, שמהווה דוגמא לשדה תעופה מודרני וחדשני. לא ניתן שלא להתרשם מגודלו ומאיכותו של שדה התעופה אשר הוקם על שטח שיובש.

טסים דרך ירדן בזול

כאשר מחפשים טיסות זולות לסינגפור, במיוחד אם אתם צעירים העומדים להתחיל עבודה בסינגפור, כדאי להשוות מחירים ולהזמין טיסה מוקדם ככל שניתן. בעוד תיירים מישראל נוהגים לרכוש כרטיסי טיסה של חברות תעופה הנוחתות בבנגקוק ומשם ממשיכות לסינגפור ניתן להוזיל עלויות באמצעות טיסות לסינגפור דרך אחת ממדינות חבר העמים אך האפשרות הנוחה והיעילה יותר, במקרים רבים גם זולה יותר, היא טיסות סינגפור דרך עמאן, בירת ירדן. כאמור, את הטיסה לסינגפור מפעילה חברת התעופה רויאל ג'ורדניאן, חברת תעופה ידועה ואמינה שישראלים רבים כבר עשו בה שימוש.

חשוב לזכור כי יש להגיע לשדה התעופה בעמאן כשעה וחצי לפני מועד ההמראה לסינגפור, לכן יש לתכנן היטב את הטיסות כדי לא לפספס את הטיסה. ניתן לרכוש כרטיס טיסה לסינגפור דרך עמאן באמצעות סוכני הנסיעות ובאתרים מובילים באינטרנט. כדאי להשוות מחירים במספר אתרים או לפנות לקבלת ייעוץ מהחברה דרכה השגתם את העבודה במכירות, באבטחה או כל עבודה אחרת בסינגפור.