הכנות לקראת הטיסה לסינגפור

סינגפור היא מדינה זעירה ונעימה. יש שיגידו שהיא קצת נוקשה במדיניותה, אבל זה כנראה סוד ההצלחה שלה, כי אין שום הצדקה ליריקת מסטיק ברחוב. סינגפור הפכה עם השנים ליעד פופולארי של עבודה בחו"ל ויותר ויותר טיסות יוצאות מישראל לסינגפור עקב הפופולאריות הגואה של המקום. הזמנת טיסות לסינגפור היא השלב הבא לאחר מציאת עבודה בסינגפור. בכתבה זו תמצאו מידע לגבי ההכנות הנדרשות לפני הזמנת כרטיס הטיסה.

הוצאת אשרת עבודה בסינגפור

לפני שאתם ממהרים לרכוש כרטיס טיסה לסינגפור, כדי לעבוד בסינגפור עליכם לדאוג להנפקת ויזת עבודה, שכן אשרת השהייה הניתנת אוטומטית בכניסה למדינה לתקופה של 30 יום, אינה מהווה אישור עבודה. רק לאחר קבלת הויזה כדאי להזמין טיסות לסינגפור. הוצאת ויזת עבודה כרוכה בהליך בירוקרטי הדורש הצגת מסמכים שונים והוכחת זכאותכם בהתאם לחוק הסינגפורי. סינגפור אינה נחשבת למדינה קשוחה למדי במתן אשרות עבודה כמו ארה"ב למשל. חשוב לציין כי במידה והגעתם לסינגפור למטרת תיירות, לתקופה של יותר משלושים יום, יהיה עליכם להאריך את אשרת השהייה בגבולות המדינה.

השוואת מחירי טיסות לסינגפור

לאחר סידורי הויזה, תוכלו להתפנות לבצע השוואת מחירי טיסות לסינגפור. הזמנת כרטיסי טיסה והשוואת מחירים פשוטה מאי פעם בזכות אתרי האינטרנט הרבים בתחום, מדיניות השמיים הפתוחים המאפשרת טיסות זולות לסינגפור ומגוון הטיסות והחברות המפעילות קווי תעופה אל היעד. מידע על מחירי הטיסות אפשר למצוא בכל אתר אפשרי של סוכנויות נסיעות ורצוי לבצע סקר שוק מקיף והשוואת מחירים על מנת למצוא את הטיסה הזולה והמשתלמת ביותר בתאריכים הרלוונטיים.

מימון כרטיס הטיסה ע"י החברה

אם אתם מתכננים עבודה בסינגפור, אז לפני שאתם מזמינים טיסות, עליכם למצוא משרה ומעסיק עוד מהארץ. רוב העבודות לצעירים בסינגפור הן בתחום המכירות. לרוב מדובר בעבודה בעגלות במרכזי קניות וקניונים גדולים ובמסגרתה על העובד למכור מוצרים כגון: קוסמטיקה מבית ים המלח, צעצועים, ספינרים, פטנטים, מוצרי נוי ועוד. בד"כ, חברות המעסיקות ישראלים בעגלות בסינגפור מממנות את כרטיס הטיסה. כמו כן, החברות לוקחות על עצמן את הטיפול בהוצאת אישורי העבודה לעובדיהן.