החוויה שלי מעבודה בסינגפור

הצעות עבודה בסינגפור הפכו ונעשו פופולאריות ומוכרות יותר ובעיקר בשנים האחרונות. סינגפור מהווה עיר מדינה עשירה במיוחד. כלומר, רוב התושבים בסינגפור אמידים ביותר וכוללים ביניהם אנשי עסקים מוצלחים. כפועל יוצא, סינגפור מלאה במרכזי קניות משובחים ומפוארים בהם ניתן למצוא את מותגי היוקרה הידועים בקלות מאחר וחנויותיהם נמצאות כמעט בכל פינה. כאן אספר לכם על החוויה האישית שלי מעבודה בסינגפור.

ראשית חשוב לי לציין כי רוב העבודות המוצעות לישראלים בסינגפור מתמקדות בתחומי המכירה והשיווק והן מצויות באותם מרכזי קניות מהודרים. התנאים שמציעים המעסיקים הם לרוב ברמה גבוהה. למשל, החברה בה עבדתי סיפקה לנו מגורים בדירות מפנקות בבניין יוקרתי שכלל בריכה וחדר כושר.

כאמור, בסינגפור התושבים עשירים יחסית ומכאן ניתן להסיק שהם גם אוהבים לצרוך והרבה. כך שדיי קל לעבוד באותן משרות מכירה והעמלות שקיבלתי היו גבוהות למדי. מעבר לשכר, מאחר ומדובר ביעד תיירותי מפותח יש גם המון מקומות בילוי. סינגפור גדושה בפאבים, בארים, מסעדות, מועדונים וכו', כאשר כמובן רובם ככולם ברמה גבוהה ואיכותית.

אל לשכוח כי סינגפור היא למעשה יעד עבודה במזרח הרחוק, כך שלצד כל הקדמה והפיתוח ישנו גם את הקטע האותנטי. זאת אומרת, בסינגפור ישנם גם את ילדי העיר ששומרים על המסורת והמורשת. כאטרקציה לאחר שעות העבודה היינו לוקחים חלק באותם טקסים אותנטיים ולמעשה למדנו לגלות עולם חדש שלו היסטוריה ומנהגים שלא הכרנו. עבודה ביעד כמו סינגפור תתאים מאוד למי שאוהב לעשות כסף ותוך כדי גם להכיר תרבויות חדשות ומעוררות עניין.

אסכם ואומר שעבודה בסינגפור היא השילוב האולטימטיבי של מגורים בתנאים מעולים, משכורות שמנות, היחשפות לחיים במזרח הרחוק ולנוף אקזוטי, שיפור השפה האנגלית, יצירת חברויות והרשימה עוד ארוכה…